Efes Panel, seçkin dekoratif panel sistemleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "Türkiye’deki ve Dünya’daki yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlayarak müşterilerine sunmayı’’ hedeflemiş bir taş panelleri firmasıdır.

Efes Panel Firması, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkmıştır ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Sunduğu kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra taş görünümlü panel sistemlerini siz değerli kullanıcılarına uygun bir maliyetle sunmayı da hedeflemiştir.

Zengin ürün gamı ve çeşitliliği ile Efes Panel Firması; fiberglass ve poliüretan esaslı taş görünümlü paneller, beton görünümlü paneller, tuğla görünümlü paneller, ahşap görünümlü paneller, karo duvar ve tavan panelleri ile müşterilerine kaliteli ve estetik ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Efes Panel, yenilikçi tasarım ve ürünleri ile müşterilerine seçenekler sunmaya devam etmektedir. Poliüretan esaslı duvar panelleri, tavan ve duvar panelleri ile kolay uygulanabilen, zahmetsiz, ısı ve ses yalıtımı sağlayan ürünler üreterek müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır. Verdiği garanti ile duvar panelleri uzun seneler rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Firma politikası olarak; müşteri beklentilerini her durumda, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmayı görev bilmiştir.

Politikamız ve Öz Değerlerimiz